EMMK logo Eesti Motomatkajate Klubi - Estonian Touring MC Mootorratta pilt
  alumine logo osa
Klubi KlubiUudised UudisedMotomatkamine MotomatkamineKontakt Kontakt
motosygis (8).JPG
Moto Survival
Esileht Esileht
Uudised Uudised
Klubi Klubi
Motomatkamine Motomatkamine
- - - - - - -
MotoSurvival MotoSurvival
- - - - - - -
Talvekas Talvekas
MotoSügis MotoSügis
Esileht arrow MotoSurvival
MotoSurvival
MotoSurvival 2019 - registreerumine avatud!
2019. aastal toimuvad koolitused:
4.–5. mai MotoSurvivali põhikursus  Hind 160 eurot; kaassõitjaga 297 eurot
25.–26. mai MotoSurvivali põhikursus  Hind 160 eurot; kaassõitjaga 297 eurot
8. juuni MotoSurvivali treeningpäev
(eeldab põhikursuse läbimist)
 Hind 110 eurot; kaassõitjaga 210 eurot.
9. juuni         MotoSurvivali treeningpäev
(eeldab põhikursuse läbimist)
 Hind 110 eurot; kaassõitjaga 210 eurot. 

Sõiduharjutused Haapsalu lähedal Kiltsi lennuväljal, ööbimine Mihkli külalistemajas.

REGISTREERU SIIN: http://emmk.ee/content/blogcategory/60/180/

E-posti teel registreeruda ei saa. Registreerumine ja maksmine toimub tänavu Fienta piletimüügikeskkonna kaudu, lingid leiad alates reedest emmk.ee.

survival_punane.png
Esmakordsele tulijale on mõeldud MotoSurvivali põhikursus - kahepäevane koolitus, mis sisaldab teoreetilist ja praktilist osa, ööbimist vastu pühapäeva, sööke (5 korda + kohvipausid) ning sauna.
 
Varasematel aastatel käinutele pakume tänavu MotoSurvivali treeningpäeva - ühepäevast praktilistele harjutustele suunatud harjutuspäeva (ööbimisega). Kogunemine eelmisel õhtul ca 20, saab sauna ja on grillimise võimalus. Treeningpäev algab hommikusöögiga, väikese teoreetilise osaga ja järgnevad praktilised harjutused Kiltsi lennuväljal. Pärast kerget lõunat läheme tagasi platsile ja lõpetame hiljemalt kell 17. Treeningpäevale tulijal on võimalik valida, kas soovib teha harjutusi ka kruusal.

Tänavu rohkem kursusi plaanis pole.
Jätkukursust sel aastal kahepäevase kursusena ei toimu.

 
MotoSurvival meeskond  

 

 
MotoSurvival

Eesti Motomatkajate Klubi korraldab MotoSurvivale alates 2003. aastast.

Koolituse mõte.
MotoSurvival on ohutu sõidu ja mõtteviisi koolitus tavaliikluses osalevale mootorratturile. Igaüks teeb harjutusi enda jaoks - üksinda mootorrattaga oleme ka liikluses. Kursusel ei võistelda, vaid püütakse õppida enda ja teiste vigadest. Harjutades saame aru oma nõrkustest (neid on isegi kümneid aastaid sõitnutel) ja õpime, kuidas pärast iseseisvalt juurde harjutada. Kursuse eesmärk on harjutada ja tõhustada juhtimisvõtteid ohuolukordades, lisaks harjutada ja täiendada ka igapäevaseid sõiduvõtteid.

survival_punane.png

Koolitus toimub oma varustuse ja ratastega ning omal vastutusel. Koolituse teoreetiline osa ja materjalid on algselt koostatud ning tõlgitud koostöös Soome koolitajatega klubist Moottoripyöräkerho 69 ry (http://www.mp69.fi). Aastetega oleme loengumaterjale täiendanud ja lisanud. Eestipoolsed koolitajad on EMMK-st ja paljud neist on saanud vastava väljaõppe Soomes, sealsete koolitajate käe all. Koolitajate rivvi kuuluvad: Raido, Kalle, Heikki, Janc, Andrus aka KaruJänes, Jürgo, Kaspar, Aldis, Ivo, Raul, Enn, Hannes, Kärt ja Rafael. Oliver ja Neeme läbivad väljaõpet ja on peagi meie ridu täiendamas.

Gruppide suurus on sõltuvalt kursusest 8-10 inimest ja iga grupiga töötab vähemalt 2 koolitajat. Kui tavaliselt sõidad koos kaassõitjaga, siis on kasulik teha ka harjutusi kahekesi. Kursus koosneb teoreetilisest osast ja praktilistest harjutustest Kiltsi lennuväljal (Haapsalu lähedal).

Praktiline pool koosneb erinevatest harjutustest ja sooritustest, millele järgneb kohene koolitajatepoolne tagasiside. Lisaks räägime sõiduasendist, varustusest, ratta tehnoseisundist.

Jätkukursusel keskendume peamiselt põhikursusel õpitu kordamisele, millele peamise täiendusena õpime sõiduvõtteid kruusateedel. See sisaldab kindlasti ka pidurdamise ja kurvisõidutehnikate harjutamist.

Kursuse hinna sisse kuulub ööbimine ja 4 söögikorda. Laupäeva õhtul on saun.

Ohutuid kilomeetreid!

 

 

Kontakt:

e-post: motosurvival at emmk.ee

mob: Heikki  5656 5058
 Rafael   513 3891

  

 

survivalitiim_5_web.jpg

MotoSurvivali mees- ja naiskond:


Vasakult: Raido, Hannes, Heikki, KaruJänes, Janc, Raul, Kaspar, Ivo, Kalle, Rafael, Jürgo.
Istuvad Aldis ja Enn.
Pildilt on puudu Kärt.