EMMK logo Eesti Motomatkajate Klubi - Estonian Touring MC Mootorratta pilt
  alumine logo osa
Klubi KlubiUudised UudisedMotomatkamine MotomatkamineKontakt Kontakt
motosygis (15).JPG
Motomatkamine
Esileht Esileht
Uudised Uudised
Klubi Klubi
Motomatkamine Motomatkamine
- - - - - - -
MotoSügis MotoSügis
- - - - - - -
Talvekas Talvekas
MotoSurvival MotoSurvival
matkajutud 2007
Balti mere tiir 2007
Kirjutas Janc Reikop   

Selle aasta kohta olid meil sigahead plaanid.. Olid. Mis nüüd kahjuks tänu minu olukorrale peavad nüüd veidi ootama. Umbes aasta või kaks, mis iseenesest polegi tegelikult ju palju :)

Seekord siis on plaan läbida peamiselt tsiviliseerituid maid (seda siis nende parema arstiabi tõttu). Valikuid suunal "Euroopa" ei olnud palju võtta. Kõik soojemad või ahvatevamad paigad on 2 nädala jaoks kas liiga kaugel või mõttes paikapandud tsivilisatsiooni nõutud taseme jaoks kehvakesemad. Seega jäi üksiku võimalusena alles teha ring ümber Balti mere: Läti - Leedu - Poola - Saksamaa - Taani - Rootsi - Norra - Soome.

Oleme uurinud hiljuti Skandinaavias tiirutanud inimestelt muljeid ja saanud eriliselt "julgustavaid" kommentaare Norra kohta, et "seal sajab kogu aeg". Api...

Njah, perspektiiv pole just innustav. Sõita suvel juunikuus kohta, kus on umbes 13 kraadi sooja ja sajab kõik päevad. Aga muud pole teha kui uskuda, et meiega nii hullusti ei lähe.

Edasi läheb lugu juba meie reisiblogist (blogi iseärasuse tõttu tuleb siis lugeda postitusi alt ülespoole) :)

 Pilte saab vaadata siit .

 
Külmale maale: Norra 2007
Kirjutas Pille, Andres   

2. juuni


Image here:Rootsis maasikaid söömas
Rootsis maasikaid söömas
Istusime õhtupoolikul laevale ning põrutasimegi täispurjes Rootsi poole. Et hommikul hirnusime EMM klubi Baikali-reisi blogi läbi, siis innustatuna nende suurest „lugemusest“ olime meiegi „raamatusõbrad“. Üks idikas (nimesid ei nimeta, aga see olin mina) arvas kell pool 3 öösel, et lähme ikka diskole ka. Maakas üle pika aja laeval ikkagi. Andres pakkus alternatiivina välja magamaminekut, mida õnneks tegimegi.

Loe edasi...
 
FIM Rally 2007, Cesenatico, Itaalia
Kirjutas Riho   
Nagu viimastel aastatel traditsiooniks saanud, olin otsustanud ka sel aastal FIM rallil osaleda. Probleeme valmistas aga seekordse ralli toimumise aeg, mis oli juuni algus. Seetõttu ei saanud me eelmise aasta seltskond enam kokku ja teised Eesti Motomatkajate Klubi osalejad (3 inimest 3-l rattal) olid juba omavahel grupi moodustanud ning ei olnud enam huvitatud selle suurendamisest.
Loe edasi...
 
FIM Rally Itaalias
Kirjutas Urmas Kauniste   
Stardijoonele Vändrasse kogunes kolm tsiklit: Yamaha XJ 600 (Olev Soome), BMW R1100RT (Arvo Jürisoo) ja BMW K100 (Urmas Kauniste). Kuupäev oli 31. mai, kellaaeg 12.00. Olime kokku leppinud, et ööbime vaid "katuse all" ja telgime FIM-il.
Loe edasi...
 
FIM Motocamp Sloveenia, Bohinj
Kirjutas Riho   
Motocampile plaanis meie klubist minna suurem seltskond, mis jaotus kaheks: Raido, Ülle ning Ivo ühes grupis ning Gena, Olja, Rainer, mina ja Kristel teises. Segregatsiooni tekitajaks sai väljasõiduaegade erinevus, sest meie selskond plaanis startida hiljem. Gena, Olja ja Rainer olid plaaninud väljasõitu 22. augusti hommikul. Mina Kristeliga lootsin nendele järgi kimada pärastlõunal, aga läks teisiti.
Loe edasi...