EMMK logo Eesti Motomatkajate Klubi - Estonian Touring MC Mootorratta pilt
  alumine logo osa
Klubi KlubiUudised UudisedMotomatkamine MotomatkamineKontakt Kontakt
motosygis (8).JPG
Klubi
Esileht Esileht
Uudised Uudised
Klubi Klubi
Motomatkamine Motomatkamine
- - - - - - -
MotoSügis MotoSügis
- - - - - - -
Talvekas Talvekas
MotoSurvival MotoSurvival
Esileht arrow Klubi arrow Klubileht
Klubileht
E, 19.01.2015

klubileht.nr16_esikaas.jpgKuueteistkümnenda Klubilehe olulisemad lood on nüüd teie ees olnud. Osa jätame enda teada (tule klubisse, saad teada!) ja siin on viimane maiuspala: motomatkajate kõige-kõigemad matkaelamused.

Järgmised osad tulevad juba mõnest teisest Klubilehest. Mõnusaid kurve, sõbrad! 

 
E, 19.01.2015

Kolmapäev on endiselt klubipäev. Hiiul klubiruumides korraldavad ärevad toimkonnad Talvekat ja mõtlevad juba ka Motosügisele, planeeritakse suviseid matku ja otsitakse internetist juppe ja jubinaid, mis enne hooaja algust tingimata ratta külge või kohvrisse tuleb hankida. Teile aga, head sõbrad, anname järgmise tüki me kuueteistkümnendast Klubilehest.

Motomatkajad käisid Taanis FIM Campil. See on see rahvusvaheline kogunemine, kuhu mugavad vennad ei tule, sest kõik peavad ööbima telkides. EMMKlasi läks sinna mitu satsi ning tähelepanelik lugeja leiab siit korraga kolm lugu, mis paralleelselt jooksevad: üks keskel, üks paremal, üks vasakul.

Kalle jällegi käis Valgevenes.  

(Järgmises osas: motomatkajate kõige-kõigemad matkaelamused.) 

 
E, 19.01.2015
klubileht.nr16_esikaas.jpg

(siseneb motomatkaja, rõõmsalt keksides:) Kolmapäev on klubipäev, seda ei juhtu teisipäev!

Tänases Klubilehe jaos meenutab Raul oma kõikse esimest motomatka, mis viis teda kaugele Ahvimaale ja õpetas mõndagi vajalikku järgmisteks matkadeks.

Gena aga tunnistab üles, kuis käis Ukrainas kihutamas ja jäi vahelejäämise järel ausaks meheks, kes on valmis riigile trahvi ära maksma.

(Järgmises osas: motomatkajad käisid hulgakaupa Taanis FIM Campil ja Kalle käis Valgevenes.)

 
E, 19.01.2015

Oleme küll lootusetult hiljaks jäänud oma varade päevavalgele toomisega, aga parem ikka hilja kui sahtlis. Niisiis, kolmapäev on klubipäev ja kuni meie Talveka programmiga pusime ja uut Klubilehte kujundame, on teile siin teine ports matkalõhna 2013. aasta Klubilehest, mis ilmus enamvähem parasjagu aasta eest.

Kärt käis Horvaatias.

Hannes käis Alpides ja vaatas üle märkimisväärse protsendi taliolümpia mängupaiku.

(Järgmises osas: Raul esitleb õpetliku loo ahvidest ja Gena meenutab kihutamist Ukrainas.)

 
E, 29.12.2014
klubileht.nr16_esikaas.jpg

Head sõbrad, samal ajal, kui toimetus maadleb tänavuste matkalugude ja seikluste kaante vahele köitmisega, anname teile lugemiseks mulluse lume. Alustame 2013. aasta Klubilehe sisukorrast, et te teaksite, mida üldse oodata on, ja sellest, kuidas klubil üldse tol aastal läks. Ja et hakatus ei oleks ilma matkalõhnata, siis ka iga-aastane "kohustuslik" klubilehe lugu ehk kuidas me FIM Rallyl käisime.

Klubilehe algus

Gena Prantsusmaal FIM Rallyl   

(Järgmine osa 21. jaanuaril räägib Alpidest ja Horvaatiast.)

 
K, 01.05.2013

ImageKolmapäev on klubipäev! Kuni motomatkajad klubis pläkutavad, moto- ja matkajuttu puhuvad või pannkooke küpsetavad, jagame teile lugemiseks välja lood eelviimasest Klubilehest. See ilmus 2011. aasta novembris ja sisaldas mitmeid matkajutte eelnenud aastatest. 

 
K, 01.05.2013

Me puistame täna väikse tüki Klubilehte ja veel näpuotsaga igal kolmapäeval, jaanipäevani välja. Noh, kui mõnel korral meelest ära ei lähe.

Esimese linnukesena on teie ees EMMK tegemised 2011. aastal. Kui see sind tegelikult ei huvita, tee fail ikkagi korraks lahti, sest seal on ka Klubilehe sisukord - väike ülevaade, mis lood järgneva kaheksa nädala jooksul siia laotakse.

Esimese reisiloona avaldame lugejate poolt Klubilehe parimaks looks hääletatud Rauli reisikiri Kreekast. Seesama Raul muide pälvis aasta pärast sedasama Kreeka reisi EMMK matkakunni tiitli, pärja ja karika.

EMMK tegemised 2011

Neli Hondat Kreekamaal

Head lugemist! 

 
K, 08.05.2013

Nagu lubatud: kolmapäev on klubipäev ja kui te pole julenud tulla luurama, mida me seal teeme, siis lugege meie 2011. aasta Klubilehte. Täna on menüüs klubiliikmete muljed Streetmoto orienteerumissarjalt, mis tänavu ka juba startinud on, ja Mari Öö hiiglapikk lugu sellest, kuidas sõita läbi kõik 45 Mandri-Eesti linna.

Streetmoto orienteerumissari

Ilus on ikka see Eestimaa! 

Head lugemist!

 
K, 15.05.2013

Tänased lood 2011. aasta Klubilehest on Aldise kirja pandud Setomaa sõit ja Urmase koostatud leksikoni rubriik FIM Rally ajaloost ja tänapäevast.

FJR ja TDM matkal, FIM Rally leksikon 

Head lugemist! 

 
K, 22.05.2013

Seekord saate põhjalikku infonärimist: tegime klubiliikmete hulgas küsitluse, mis on nende kõige paremad matkatarvikud, milleta nad kunagi kodust ei lahku. Vastused illustreerisime kenasti ja trükkisime ära. Aga et ükski kolmapäev ei läheks reisiloota, on küsitluse kõrval klikkimiseks ka Annela reisikiri Hondadest Krimmis.

Küsitlus: mis Sinul alati matkal kaasas on?

Kaks Honda XLi Krimmis

Head lugemist!

 
K, 29.05.2013

Tänased lood, mis me teile 2011. aasta Klubilehest jagame, on pisut ebatavalistest reisidest: Rene kirjutas, kuidas ta Soomes talvisel motokokkutulekul käis, ja Kalle sellest, kuidas ta oma 7. kuud raseda prouaga motomatkamas käis.

Talviralli 2011

Balti Mere tiir ehk Rasedaga reisil

Head lugemist! 

 
K, 05.06.2013

Täna jagame Klubilehest klassikalisi reisilugusid ammustelt motomatkadelt: Pille muljed Sloveeniast ja Gena kogemus Inglismaalt.

Sloveenia tripp 2010

Tsikliga vasakul(e)

Head lugemist! 

 
K, 12.06.2013

Tänased motomatkalood tulevad Leo sulest Rumeeniast, Raido sulest Ukrainast ja magustoiduks veel Gena pildimeenutused Norrast.

Rumeeniat avastamas

Ukrainasse

Norra

Head lugemist! 

 
K, 19.06.2013

Nagu lubatud, kaheksa kolmapäeva jagame teile lugusid oma 2011. aasta lõpus ilmunud Klubilehest. Täna on kaheksas kolmapäev. Ja muide, see oli juba meie 14. Klubileht ning üldsegi mitte viimane. Igatahes, tänased ja viimased palad tollest lehest teile: Neeme käis tehase kutsel Prantsusmaal Dunlopi rehve testimas ja Janc käis väikesel tiirul Poolas.

Nagu siga ja kägu ehk nädalalõpp Prantsusmaal

Väikesele tiirule  

Head lugemist ja näeme matkal!