EMMK logo Eesti Motomatkajate Klubi - Estonian Touring MC Mootorratta pilt
  alumine logo osa
Klubi KlubiUudised UudisedMotomatkamine MotomatkamineKontakt Kontakt
motosygis (1).JPG
Motosügis
MotoSügis MotoSügis
Sponsorid Sponsorid
Osta pilet/voodikoht Osta pilet/voodikoht
EMMK EMMK
_
Motoautumn
MotoSügis MotoSügis
Sponsors Sponsors
Buy a ticket/bed Buy a ticket/bed
EMMK EMMK
_
Esileht arrow Sponsorid
MotoSügise sponsorid
MotoSügis 2018 sponsorid
Kuna meil on erakordselt ägedad toetajad, teen väikese ülevaate auhindadest, mis MotoSügise aktiivset osalejat võivad tabada.

BMW täidab SudneriiKi* ehk MotoSügise kolmevõistluse kõikide alade auhinnakotid. Selles kuhjas on kaitsmevestid ja jahutav vest esikohtadele, täiskasvanuidki hullutav Lego Technic teistele kohtadele, siidist kiivrisukad kolmandatele kohtadele ja terve jope SudneriiKi meistrile.

Motodepoo lettidelt jõudis meieni Kisendav Kettalukk, Arukas Akulaadija, Mugav Mobiilihoidja, Stiilne Sadulakott, ja... Reibas Rehviparanduskomplekt! (3xGivi+2xOxford) 

Bardahl paneb auhinnakottidesse kolm mootoritäit õli ja portsu ketimääret. Aga enne määrimist tasub ratas puhtaks teha, nii et paketis on ka mootorrattapesuainet ja brake cleanerit. 

Apollo kinolt on kuhi kinopileteid, mille jagame välja paarikaupa, et saaks ikka koos kaaslasega minna.

TehnoTurg-T varustab mootorrattureid igat masti elektroonikaga, MotoSügise auhinnakottidesse mahuvad teie jaoks paar intercomi, silmapaistev pealamp ja akupank-täkk, millega saab isegi sae käima tõmmata, tsiklist rääkimata. Ja korraldajatel lubavad nad kasutada raadiosaatjaid, mis isegi üle Võrumaa kuplite lubavad hüüda et "Egon, too ruttu auhinnad!" ja "Kas keegi teab, kas Hubert on saunast juba välja tulnud?"

Trekker on taas välja pannud Leathermani, lisaks paar Led Lenseri lampi, vajalikke kotte ja muud praktilist matkavärki, mida alailma vaja läheb.

Mida rohkem te mängudest osa võtate, seda suurema saagiga koju sõidate!

Kes tuleb laupäeval tsklituurile, võib saada priipääsme motoorienteerumise Kesk-Eesti Tuuri etapile - asfaldituurilt asfaldiorienteerumisele, kruusatuurilt kruusaorienteerumisele.

Laupäeval loosime välja 200-eurose Motorrad4Life.ee endurokoolituse kinkekaardi MotoSügisele tulnud naissõitjate vahel, sest koolitaja Artur Kim tahab, et rohkem naisi julgeks asfaldilt maha keerata ja nautida ka väikeseid teid. Artur koolitab mootorrattureid sõitma seal, kus esmapilgul võib tunduda, et sõita ei saa: liivas, maastikul, läbi kraavi, üle hunniku, püsti, jalad ühel jalaraual ja pea alaspidi*. (Ja kui enda rattaga ei taha kõiki neid asju proovida, siis saab Arturilt rentida suure GS-i.) (Nali. Pea alaspidi ei saa mootorrattaga sõita!) 

Ja EMMK ise loosib osalejate vahel välja ühe MotoSurvivali põhikursuse kinkekaardi.

Aga see pole veel kõik. Kurgjärvele sõidab kohale viis BMW demoratast, mida igaüks saab kohapeal lähemalt uurida: uus F750GS, uus 850GS, RnineT Race, R1200GS Rallye ja R1200GS Adventure. Kes soovib, see proovib!


* Ah et mis on SudneriiK? Koosneb kolmest võistlusalast: aeglussõit massidele, tööriista najal tukkumine ja Võrumaa kuppelmaastikust inspireeritud kupeldamine. Mida need tähendavad, saad teada kohapeal või uuri kogenumatelt!motosygis2018_auhinnad_portrait.jpg