EMMK logo Eesti Motomatkajate Klubi - Estonian Touring MC Mootorratta pilt
  alumine logo osa
Klubi KlubiUudised UudisedMotomatkamine MotomatkamineKontakt Kontakt
motosygis (12).JPG
Uudised
Esileht Esileht
Uudised Uudised
Klubi Klubi
Motomatkamine Motomatkamine
- - - - - - -
MotoSügis MotoSügis
- - - - - - -
Talvekas Talvekas
MotoSurvival MotoSurvival
Esileht arrow Uudised arrow Uudiste arhiiv arrow Rahulikku jõuluaega ja lustakat uue aasta algust!
Rahulikku jõuluaega ja lustakat uue aasta algust!

Kallis sõber!

Kes sa liigud määramata silindrite arvuga kaherattalisel. Olgu ta värv kadunud tollise mudakihi alla või kostku tema titaansummutist reasnelja punase joone tagune hüsteeriline kriiskamine. Või olgu Su mehaaniline sõber kaetud sellise hulga kroomiga, mis paneks minestama ka kõige haigema fantaasiaga haraka.
Pole vahet, on Su eesmärgiks kulutada rehve ja põlevat vedelikku kusagil kaugel ja kummalisel maal või eirata füüsikareegleid G-jõududest kubisevates ringraja kurvides. Või purustada oma kallihinnalisi luid kusagil libedate juurikatega kaetud metsavahel või krõbekuumas kõrbes. Või tahad lihtsalt olla selles hullus ja tühises maailmas mõne tunni iseenda ja oma teega omavahel.

Head uut aastat Sulle!

Võib-olla just sellel aastal leiutatakse vihm, mis ei roni krae vahele. Südametunnistusega naelad, mis hüppavad kõrvale su miilijanuse rehvi eest. Nahkpüksid, mis ei pane mune higistama. Ja tundmatu ladinakeelse nimega sitikad, mis lendavad Su kiivriklaasile varustatuna klaasipesuvahendis leotatud pehme lapiga.
Võib-olla just sellel aastal teeb meditsiin suure läbimurde purunenud kontide kiirkokkukasvamise vallas ja leitakse võimalus siduda hing veidi tugevamalt hapra maise kesta külge.
Roni välja oma soojast lohust voodis kalli naise või siis mehe kõrvalt ja ära pea paljuks silitada oma talveunes hääletult norisevat metallist kamraadi ja soovida tallegi midagi head. Sest temagi on sulle midagi head andnud. Olnud Su truu ja äraostmatu kaaslane. Adrenaliinipump ja kaitseingel. Su kodu ja lemmikloom.

Sinu EMMK

 
< Eelmine   Järgmine >