EMMK logo Eesti Motomatkajate Klubi - Estonian Touring MC Mootorratta pilt
  alumine logo osa
Klubi KlubiUudised UudisedMotomatkamine MotomatkamineKontakt Kontakt
motosygis (9).JPG
Klubi
Esileht Esileht
Uudised Uudised
Klubi Klubi
Motomatkamine Motomatkamine
- - - - - - -
MotoSügis MotoSügis
- - - - - - -
Talvekas Talvekas
MotoSurvival MotoSurvival
Esileht arrow Klubi arrow Liikmeks astumine
Liikmeks astumine

Eesti Motomatkajate Klubi liikmeks saab astuda iga vähemalt 16-aastane motohuviline, kellele meeldib tsikliga sõita, matkata ja reisida ning kes teab, mida tähendab motokultuur :) Liikmeks saamiseks tuleb tutvuda klubi põhikirjaga, täita avaldus, liikmeankeet ja tasuda liikmemaks. Huvi korral küsi lisainfot avalduse ja ankeedi täitmiseks: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

Kõigil klubi liikmetel on nimeline e-posti aadress ja saadaval on jooksev info klubi e-postilistis. Liikmetel on õigus kaasa lüüa klubi puudutavates otsustes ja soetada klubi sümboolikaga jopesid, särke jms. Klubi poolt korraldavatele üritustele on osavõtutasu erihinnaga. Samuti on klubiliikmetele soodustused Streetmotos, Matkaspordis jm.

Kuna klubi on Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni täieõiguslik liige, on EMMKi kaudu võimalik osaleda sellistel rahvusvahelistel üritustel nagu FIM Rally ja FIM Motocamp.

Lisaks muule on klubiruumides olemas lastetuba ja klubis lastesõbralikud inimesed ;) Abi saab nii reisi-, matka- kui ka tsiklialastel teemadel. Klubis korraldatakse Valge Lina nimelisi matkalugude pildi- ja videoesitlusi ning räägitakse mitmetel muudel aktuaalsetel teemadel nagu näiteks liiklusseaduste uuendused. Ja muidugi avaldatakse klubi liikmete matkalood ka EMMKi veebil matkajuttude rubriigis.

Iganädalased klubiõhtud toimuvad kolmapäeviti, algusega 19:00 klubi ruumides aadressil Pärnu mnt. 323.

 
< Eelmine