EMMK logo Eesti Motomatkajate Klubi - Estonian Touring MC Mootorratta pilt
  alumine logo osa
Klubi KlubiUudised UudisedMotomatkamine MotomatkamineKontakt Kontakt
motosygis (18).JPG
Klubi
Esileht Esileht
Uudised Uudised
Klubi Klubi
Motomatkamine Motomatkamine
- - - - - - -
Talvekas Talvekas
- - - - - - -
MotoSurvival MotoSurvival
MotoSügis MotoSügis
Esileht arrow Klubi arrow Vanad asjad arrow Volbriralli 2006
Volbriralli 2006

Volbri tähistamine toimub tavalisel ajal 30. aprill - 1. mai, kuid veidi teises kohas kui tavaliselt - Rahulas.

Nagu ikka saab lõkkel vorsikesi küpsetada ja saunas käia. Kaasa võtta magamisasjad ja muidugi joogipoolist vastavalt oma maitsele. 

Kohaletulemise õpetus allpool (tänud Leole). 

Lisaks info, et pühapäeval, 30. aprillil on Rapla kardirajal EMV supermoto I etapp, kõik on oodatud kaasa elama! :)

 

Kohaletulemise õpetus:
Sõita saab siis kolme teed mööda.

Esimeseks on Pärnu mnt-l peale Tallinna ringteed esimene tagasipöörde koht ja silt näitab Rahula peale. Peale tagasipööret kohe paremale ja ikka Rahula peale. Seda teed mööda nii kaua, kui vasakul pool teed on väike silt Üksnurme (valla piir ilmselt). Sealt paremale ja suure kraavi kõrvalt kuni on kruusatee ja siis vasakule (kui ei keera vasakule, siis saad sõita mööda põlluteed kuskile jõkke...). Paari-kolmesaja meetri pärast (mälu järgi tundub, et oli selline maa) on paremat kätt näha ehitatavat suuremat maja, kus seinad pooleli ja katus kah ilmselt lõpetamata. Peale seda nõks maad on parempööre hoovi ja kohal sa oledki.

Teine võimalus on Pärnu mnt.-lt forellipüügi juurest kuskilt tee alt läbi saada ja siis juba kaardi järgi. Seda teed mööda sealt poolt ei ole ise tulnud seega ei oska rohkem nõu anda.

Kolmas võimalus on tulla Saku poolt. Siis tuleb ülesse leida Kiisa tee ja selle pealt keerata Tallina poolt tulles paremale esimesel võimalusel peale bussi lõpppeatust. Ristmikul on terve hunnik mingite firmade viitavaid silte. Ja see on siis kõik veel Sakus sees. Seda teed mööda sõita, kuni paremat kätt on väike silt Rahula (valla piir ilmselt). Sealt vasakule ja suure kraavi kõrvalt kuni on kruusatee ja siis vasakule (kui ei keera vasakule, siis saad sõita mööda põlluteed kuskile jõkke...). Paari-kolmesaja meetri pärast (mälu järgi tundub, et oli selline maa) on paremat kätt näha ehitatavat suuremat maja, kus seinad pooleli ja katus kah ilmselt lõpetamata. Peale seda nõksmaad on parempööre hoovi ja kohal sa oledki.

Selgitav kaart: 

Volbri kaart

Ja siit täpsustav kaart :) (autor Leo)

Volbri täpsustav kaart

Ja nüüd õpetus neile, kellele kaarti vaja pole: 

N=59°16'7'' ja E=24°35'19''

 

 

 
< Eelmine   Järgmine >